Gündem

MHP’den Değerlendirme Toplantısı

08/10/2019 07:14

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhami Caboğlu, Yığılca’da değerlendirme toplantısı yaparak halk ile bir araya geldi.

MHP’den Değerlendirme Toplantısı

  Yığılca Belediyesi toplantı salonunda düzenlenen toplantıya İl Başkanı İlhami Caboğlu, İlçe Başkanı İlhan Yalçın, Belediye Başkanı Rasim Çam, İl Genel Meclisi Üyesi Ramazan Muhterem Baltacı, İl Kadın Kolları başkanı, Belediye meclis üyeleri, Mhp İlçe yönetimi ve vatandaşlar katıldı.

  Toplantıda konuşan İl başkanı İlhami Caboğlu, “yönetim kurulu olarak bir karar aldık. Daha önce yapılmamış olanları yapmayı hedefledik. Aldığımız karar sonrası ilde istişare divanını topladık. Bunun akabinde ilçelerimizde genel durum değerlendirmesi yapıyoruz. Yığılca’nın derdinin sıkıntısının çok olduğunu biliyorum. Hala Yığılca’da bir dönem önceki siyasilerin buralarda neler yaptığını çok iyi biliyorum ve yakinen takipçisiyim. Tabi onların yapmış olduğu sadece sözden ibaret ortalığı germek ve karıştırmak” dedi.

  İlçe Başkanı İlhan Yalçın ise, “31 Mart seçimlerine güzel hazırlandık. İl başkanımızın üzerimizde büyük emeği var. Halkımızın da teveccühü ile sayın başkanımız Rasim Çam kazandı. Bizlerde ilçede birinci parti olma sevincini yaşadık. 2006 yılında oturacak sandalyesi olmayan bir partiyi bugün buralara getirmenin sevinci içerisindeyiz. Vatandaşımız istekleri ve talepleri doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

  Göreve geldikten sonra başlatılan çalışmalardan bahseden İl Genel Meclisi üyesi Ramazan Muhterem Baltacı ise, “ Yığılca’mıza Düzce’mize hizmet için çıktığımız bu yolda büyük başarılar elde ettik. Bu zamanda kadar gurup suyunu  gözlerinde büyütmüşler, yapmak bize nasip oldu. 7 km asfalt attık. 7 km v kanalı yaptık daha devam ediyor edecek. Sayın valimizin, vekilimizin, il başkanımızın desteği ile encümen kararı alarak Gökçeağaç gurup yolunun 2.5km asfaltı onaylandı. Çiftlik köyüne hiç verilmeyen 2 Bin m2 kilit parke taşını onayladık. Bir takım kimseler tarafından, bunlar hiçbir şey yapamaz diyenlere bizlere çalışarak cevap veriyoruz. Sandıktan umduğunu bulamayanlar ayağımıza dolanmasınlar yetiyor. Bizim kimse ile kısır çekişmelerle boğuşacak halimiz yok. Yolumuz uzun inşallah kararlılıkla mücadelemiz devam edecek” dedi.

  Son olarak konuşan Belediye Başkanı Rasim Çam ise, “Göreve geldiğimiz günden bu yana ilçede çalışmalarımıza başladık. Yığılca halkını hiçbir zaman itibarsızlaştırmayacağımızı tüm benliğim ile savunacağımı belirtmiştim. Mesai gözetmeksizin ilçede neler yapabileceğimizi düşünerek çalışıyoruz. İlk başladığımız günden bu yana ilçe merkezindeki kirli görüntüler ile uğraşıyoruz. Halkımızın talepleri doğrultusunda ilerliyoruz. İş yapılan yerde eleştiri olur. Zor zamana denk geldin diyorlar. Zor işi er kişi kolay işi her kişi yapar. Zorlukları bilerek buraya geldik. Herkesi memnun etmek için çalışacağız. Trafiği olumsuz etkileyen yayalarımızı sıkıntıya sokan engelleri kaldırdık. İlçe merkezinde asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Bugün halkımızın memnuniyetini görebiliyorum” dedi.

  Toplantıda yapılan konuşmaların ardından vatandaşların talepleri ve beklentileri dinlendi. Çözüm önerileri hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. Ayrıca dikili orman konusu ve arı festivali ile ilgili çalışmaların yapılacağı aktarıldı.  

  3174 kez okundu.

  1 yorum yapılmış

  • Ünlü bir düşünür 08/10/2019 20:24

   Yüz kere bir araya gelseler yapacakları lakırtıdan öteye geçmez.yığılcayı kalkındıracağım günlere az kaldı biiznillah...
     (Toplam 2 oy kullanıldı.)
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.