Gündem

Bölge Müdürü İşletme Müdürlüğünü Ziyaret Etti

04/10/2019 18:48

Bolu Orman Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı personelle tanışmak ve çalışmalar hakkında bilgiler almak üzere Yığılca Orman İşletme Müdürlüğünü ziyaret etti.

Bölge Müdürü İşletme Müdürlüğünü Ziyaret Etti

      Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı'yı Yığılca Orman İşletme Müdürü Sefer Tüce, Müdür Yardımcısu Hülya Birtürk  İşletme Şefleri ve Orman Muhafaza Memurları karşıladı.

  Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı, İşletme Müdürlüğünde bir toplantı düzenleyerek İşletme Müdürü Sefer Tüce tarafından İşletme Müdürlüğünce 2019 yılında gerçekleştirilen program ve ormancılık faaliyetlerini içeren konularda brifing aldı.

  Toplantıda 2019 yılı yatırım programındaki çalışmalar ve ormancılık faaliyetlerinde dikkat edilmesi gereken konularda İşletme Şeflerine talimatlar veren Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı çalışmalar esnasında orman-halk ilişkilerinin en iyi düzeyde yürütülmesi gerektiğini belirtti.

  Şimdiye kadar yapılan başarılı çalışmalardan dolayı tüm personele teşekkür eden Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı kazasız ve başarılı bir yıl geçirilmesi temennisi ile Yığılca Orman İşletme Müdürlüğündeki ziyaretini tamamladı.

  3805 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.