Gündem

Başkanlar Arasında İsim Yok, Ama Göndermeler Açık

29/08/2019 15:02

Cumhur ittifakına dahil olan Ak Parti ve Milliyetçi  Hareket Partisi Yığılca ilçe başkanları sosyal medya üzerinden atışmaya başladı.  Ak Parti İlçe Başkanı Kerem Yalçıner ve MHP İlçe Başkanı İlhan Yalçın'ın sosyal medyada yaptığı paylaşımlar dikkat çekiyor. Halk ise yapılan işe bakıyor.

Başkanlar Arasında İsim Yok, Ama Göndermeler Açık

   

      Ak Parti İlçe Başkanı Kerem Yalçıner yaptığı ilk paylaşımda “Yığılca Düzce karayolu ile ilgili yıkmayı bırakın, sizde bir çivi çakın” diyerek, “Yıllardır Yapımı İçin Emek Harcadığımız ve Hala Takibimizde Olan,3 Defa Proje Değişikliği İle Akçaören Viyadüğü ve Köprülerle Standartlara Uygun Hale Getirdiğimiz Yolu Bugün Biz Yaptık Biz Ettik Anlayışı İle Deklare Etmeniz Kadar Gülünç Bir Durum Yoktur.AK Partinin İlçemize Kazandırdığı Hizmetleri Üstlenmeye Çalışıp İş Takipçiliğimizi Yapacağınıza Yıkmaktan Vazgeçip Sizlerde Bir Çivi Çakın Artık.Yığılca Halkı Söz Verdiğiniz Projeleri Bekliyor.

  Yakında Başlayacak olan, Asfaltını Seçimlerden Önce Aldığımız Yedigöller Gurup Yolu Asfaltı(5Km) ve Kırık/Dutlar Arası (2Km)Sıcak Asfalt Çalışmalarını da Biz Yaptık Derseniz Şaşırmayız.” Dedi. Yalçıner göndermesinde isim vermedi ama kimi yada kimleri işaret ettiği kamuoyunda anlaşıldı.

  Gözler MHP heyetine çevrildi.

  MHP ilçe Başkanı İlhan Yalçın'da sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım ile 6 yıldır bitmeyen yolu biz bitiriyoruz diyerek, “6 yıldır bitmeyen yolu çabalarımızla çalışmaları tekrardan başlatıyoruz. Bazıları bunu kendine mâl etmeye çalışmasın.  Yapacak olsalardı 5 yıldan beri neden yapılmadı bizim çabalarımızın sonucu çalışmalar tekrardan başlayacak grup yolu asfaltı kırık yolu asfaltı çalışmaları başlıyor. Bunu da kendi yapmış gibi gösterenler 5 yıldan beri yapamayınca bizim yaptıklarımızı kendileri yapmış gibi gösterince çok komik duruma düşüyorlar. 31 marttan sonra Belediye başkanım Rasim Çam il genel meclisi üyesi Ramazan Muhterem Baltacı ile verdiğimiz sözleri çalışmalarımızla gösteriyoruz bazıları gibi sosyal medyadan değil” dedi.

  İki ilçe başkanında yaptığı paylaşımlar bunlarla sınırlı kalmadı.

  Yığılca'da yapılan her çalışmanın ardından başkanlar boş durmayarak biz yaptık biz ettik çabası içerisine girdi.

  Ak Parti İlçe Başkanı Kerem Yalçıner son paylaşımında sadelikten yana kalarak, Yedigöller yolu asfaltlama çalışmaları ile ilgili Düzce Valisi Zülkif Dağlı ve Ak Parti İl Başkanı ile Milletvekillerine teşekkür ederek, “Geçen Yıl Asfaltını Aldığımız Yedigöller Gurup Yolu 5 Km Sıcak Asfalt Yapım Çalışmalarımız Bugün İtibarıyla Başlamıştır.(Bekirler Sapağından İlçe Merkezine Kadar Bölüm)Yağcılar Sapağı,Bekirler Arası Yol Trafiğe Kapatılacak olup,Geçiş Yolu Yağcılar Köyü Bekirler Köyü Tarafından Verilecektir. Akabinde Kırık Köyü/Dutlar Arası 2 KM Yol Yapımı Başlayacaktır. İlçemizden Desteğini Hiç Bir Zaman Esirgemeyen sayın Valimiz,İl Başkanımız ve AK Parti Milletvekillerimize İlçemiz Adına Teşekkür Ediyorum. Herkes Konuşur AK Parti Yapar.” Dedi.

  MHP ilçe başkanı İlhan Yalçın ise bu açıklamanın yaklaşık 4 saat ardından, “Siyasette makam hırslarından sevgi dilini unutan arkadaş, sen ben yok hepimiz var. Sadece şunun bilinmesini isterim Yığılca'mız ehline emanettir.  Anahtarı ehillerine teslim edilmiştir.  Çalışkan ve genç il genel meclis üyemiz Ramazan Muhterem Baltacı ve Tecrübeli memleketimizin has insani Rasim Çam ile daha güzel işler yapılıp herkesi kucaklayacağız.”dedi.

  İki ilçe başkanında yaptığı paylaşımlar sosyal medya ilgi görürken vatandaşlar, “Hizmeti kimin yaptığına değil ilçemize neler yapıldığına bakıyoruz. Hizmeti getirene değil kimin engellediğine bakıyoruz” dediler.

  4641 kez okundu.

  2 yorum yapılmış

  • Hüseyin ışık28/08/2019 12:15

   İkiside boş boş konuşuyor millet icraata bakıyor yolları onlar xxx yırtsa karayolları yaptırıyot kara yollarının da para kazanamadağı yollarla fazla işi olmaz bir gün gelir on gün çalışır sonra 1 yıl sonra der yani karayolları ağızlarını susturmak için biraz iletleme gösterir onlarda sevinir biz yaptırdık diye aslında alakası yok ilçe siyasi partilleri ile
     (Toplam 2 oy kullanıldı.)
  • Adnan28/08/2019 15:20

   kim yaptıysa allah razı olsun ama kafanıza takmayın ikiside gidici
     (Toplam 3 oy kullanıldı.)
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.