Gündem

Yığılca Yolunda Çalışmalar Devam Edecek

23/08/2019 08:00

Düzce-Yığılca karayolunda çalışmalar tekrar başlıyor.

Yığılca Yolunda Çalışmalar Devam Edecek

  Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın gayretleri ve Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam’ın yoğun çalışmaları ile Yığılca-Düzce yolunda çalışmalar tekrar başlıyor.

  Yıllardır kanayan bir yara olan Yığılca Düzce karayolunda çalışmalar kaldığı yerden devam edecek.

  Yığılca Düzce karayolunda bayram öncesi çalışmalar durdurulmuştu.

   Konu ile ilgili Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ve Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam,  karayolunda çalışmaların devam edeceğini duyurdu.

  Milletvekili Ümit Yılmaz yaptığı açıklamada Düzce Yığılca karayolunda çalışmaların bir hafta içerisinde başlayacağını  belirterek, “Yüklenici firma ve Karayolları ile görüşmelerimiz devam ediyor. Önümüzdeki süreçte çalışmalar kaldığı yerden devam edecek. Karayolumuzu vatandaşımızın kullanımına açmak için temaslarımız devam ediyor” dedi.

  Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam ise, “Karayolumuzda çalışmaların devam etmesi için yaptığımız girişimler sonuç verdi. Düzce Milletvekilimiz Ümit Yılmaz ve İl Başkanımız İlhami Caboğlu’nun girişimleri sonucu Karayolumuzda çalışmalar devam edecek. Çalışmalar bir hafta içerisinde kaldığı yerden devam edecek. Yakın zamanda yolumuzun yapımına kaldığı tekrar başlıyoruz.  Vatandaşım emin olsun ki bizler bu yolun takibindeyiz. İhale aşamasından yapılıp teslim edilmesine kadar geçen sürede hiçbir zaman ilgimizi eksik etmeyeceğiz. Yapılacak yol Hasanlar Köyü’nden Alaplı sınırına kadar uzanıyor. Bu süreci yakinen takip eden Düzce Milletvekilimiz Ümit Yılmaz’ın gayretlerini göz ardı edemeyiz.  Devam edecek çalışmaların da an be an takipçisi olacağımızın halkımızca bilinmesini istiyorum” dedi.

  6644 kez okundu.

  7 yorum yapılmış

  • Aydın mehmet21/08/2019 17:35

   Kaç dönem geçer yine aradan,yıllardır oyalıyorlar,yalan dan iki iş makinesiyle .
  • Barış Öztürk 21/08/2019 17:54

   Bu Yol Projesinin okadar kolay olmadığını herkes bilmeliki ona göre sabırla yaklaşmalı. Ama şunu da herkes bilmeliki son 17 Yılı bırak 27,37 ve 50 Yılı aşkın birzamanda yapılamayan Yol için gecesini gündüzüne katan ve yoğun çaba gösteren bir çok ama çok değerli Sayın Vekilimiz ve Belediye Başkanımız var. Bu Yol eninde sonunda yapılacak engeç 1 yada 2 Yıl içinde bitecektir emin olun bizler yeterki destek olup Sayın Vekilimize ve Belediye Başkanımıza güvenel
  • Hasan Alkan Yığılca bekirler köyünde n21/08/2019 22:22

   Bitsin artık bu yol 5.yıldanberi bitmedi gitti Yollar yüzünden Yığılca mıza turist gelmiyor Mağaraları görmeye şelaleleri ve yedi gölleri Gezmeye saygılarımı arz eder çalışmalarınızda Başarılar dilerim.
     (Toplam 1 oy kullanıldı.)
  • Selim22/08/2019 00:20

   Yaz bitti çalışmalar başlıcak. Ama olsun en azından bi umut. (benim bi umudum yok ama)
  • Veli VERGİLİ26/08/2019 10:23

   Tüm Yığılcalı dostlar;Bekirler-Yığılca merkez arası ASVALTI başladı Sanırım bir haftaya biter.Emeği geçenleri kutlarım.Ancak Düzce-Yığılca arası biraz zor.Devletimizin gücüne göre inşallah yapılır.Ama biz yapımı için emek sarfedenlere destek olalım.Bu işler pek kolay yürümüyor.Ama yapılan hizmetleri ranta dönüştürmeyelim.Hizmeti kim yaparsa gün gelir semeresini alır.
     (Toplam 1 oy kullanıldı.)
  • Yığılcalı GAZİ 31/08/2019 16:21

   Doğa harikası saklıkent Yığılca’mıza hizmet etmek ve hizmeti almak en büyük velinimettir. Her gelen yerel idareci birşeyler yaptı yapmaya çalıştı.Vizyon sahibi olanlar olabildiğince faydalı , olamayanlarda çaba sarfettileri.Şu bir gerçektirki, Yığılcaya ancak yığılcalı bir babayiğidin faydası olur. Şimdi bizler, hepimiz bırakalım birbirimizi suçlamayı yada övgüde abartmayıda yığılcamızın belli bir seçmen ( rey ) potansiyelini bundan sonra siyasile
  • recep 05/11/2019 14:52

   düzceden yığılcaya giderken yeni yapılan bağlantı yolunun asvaltı köstebek yuvasına dönmüş. yığılca yolunda da durum aynı. bir iki bozuk alan yama yapılmış. yıllardır yol yapıldı yapılacak diyorsunuz. o yol bitmez. sizlerde biliyorsunuz yığılca yolunun bitmeyeceğini. ama işinize gelmiyor değil mi.
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.