Gündem

Yığılca Orman İşletmeden Tam Destek

16/08/2019 18:19

Düzce'de yaşanan sel ve su baskınının yaraları sarılıyor. Çalışmalara Yığılca Orman İşletme Müdürlüğünden de tam destek sağlanıyor.

Yığılca Orman İşletmeden Tam Destek

      İyileştirme çalışmaları kapsamında Yığılca Orman İşletme Müdürlüğü sel yaralarını sarmak amacı ile geniş bir ekiple destek veriyor. Konu ile ilgili Yığılca Orman İşletme Müdürlüğü tarafından gönderilen ekiplerin özverili ve gayretli çalışmaları ile kısa zamanda zararın ve tahribatın giderilmesinin sağlandığı ifade edildi.

  Çalışmalar Yığılca Orman İşletme Müdürlüğü tarafından 12 işçi, 13 orman köylüsü, , 3 teknik personel, arazöz, 6 traktör ve Yığılca'da ki şantiyelerden temin edilen ekskavatör, tomruk yükleme kepçesi, hafriyat kamyonları ile kepçe desteği sağlandı. Ayrıca sahada çalışmaları Yığılca Orman İşletme Müdürü Sefer Tüce, Müdür Yardımcısı Hülya Birtürk, Boğabeli İşletme Şefi Özgür Işık ve Karagöknar İşletme Şefi Fatih Kılıç bizzat takip etti.

  Bursa'da ki yangına destek

  Düzce'de yaşan sel afetinin yanı sıra Yığılca Orman İşletme Müdürlüğü tarafından Bursa'nın Orhaneli ilçesinde meydana gelen yangın için de arazöz desteği sağlandı. 

  5915 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.