Gündem

BAŞKAN MÜJDEYİ VERDİ

31/07/2019 10:21

Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, Düzce Üniversitesi Yığılca Yerleşkesinde yeni bölümlerin açılacağını duyurdu.  Yığılca'da arıcılık bölümü olarak eğitim veren Üniversite bu yıl arıcılığın yanı sıra Bankacılık ve Sigortacılık alanlarında da eğitim verecek.

BAŞKAN MÜJDEYİ VERDİ

      Yaklaşık 3 yıldır Arıcılık Bölümü ile eğitim hizmeti veren Yığılca Meslek Yüksekokulu'na iki yeni bölüm açılacağını müjdeleyen Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam,  Bankacılık ve Sigortacılık bölümlerinin açılacağını duyurdu.

  Düzce Üniversitesi Yığılca Meslek Yüksekokulu yeni açılacak 2 bölümle Yığılca'daki eğitim faaliyetlerini genişletiyor.

  Düzce Üniversitesi Senatosu'nun aldığı karar ve Yükseköğretim Kurulu'nun onayıyla Yığılca'ya yeni dönemde Bankacılık ve Sigortacılık bölümleri açılacağının müjdesini veren Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, “İlçemizde eğitim çıtasını artırmak için çaba sarf ediyoruz. Üniversitemize iki yeni bölümün açılması bizleri sevindirdi. Yapılan girişimler olumlu sonuçlar verdi. Yüksek okulumuzda Bankacılık ve sigortacılık olmak üzere 2 yeni bölüm daha açılıyor. Yığılca'mıza hayırlı olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

  5853 kez okundu.

  7 yorum yapılmış

  • Nizamettin Kalaycı30/07/2019 12:44

   Teşekkürler
     (Toplam 2 oy kullanıldı.)
  • Emin Akduman30/07/2019 16:41

   Çok güzel
  • Hüseyin ışık30/07/2019 16:47

   Allah aşkına belediyenin işi milli eğitimin işimi belediye halka hizmet için bırakın herkes kendi işini yapsın
     (Toplam 3 oy kullanıldı.)
  • Sinan Çetin 30/07/2019 16:58

   Sayın Rasim bey merhaba öncelikle başarınızdan ötürü tebrikler. Mekatronik ve yenilenebilir enerji gibi bölümleri yığılcamıza kazadırırsanızda çok insana yardımcı ve fayda sağlayacağınızı düşünmekteyim Biliyorsunuz ki günümüz ve geleceğimiz tamamen bu bölümlere dayalı olacaktır. Ben bir Mekatronik mezunu olarak yığılcamdan çok isterim bir otomasyoncu bir yazılımcı bir robotçu çıksın isterim Bu konu da da çalışmalarınız olur ise tarafımı b
     (Toplam 2 oy kullanıldı.)
  • İhsan kocatepe02/08/2019 22:00

   Yığılca yolu yapımı neden durduruldu
     (Toplam 1 oy kullanıldı.)
  • nizam03/08/2019 00:58

   üniversite güzelde peki gelen öğrenciler nerede barınacak bunun alt yapısı hazır mı ? Güzel Yığılcamıza gelecek olan öğrenci kardeşlerimize her yönden sahip çıkacak onları gelir kapısı olarak görmeyecek esnafımız ev sahiplerimiz kısacası halkımız hazır mı?
  • Yığılcalı08/08/2019 18:12

   Ya arkadaş bu bölümleri yığılcaya alan Muzaffer başkandır bu bölümlerin geleceğini bir yıl önceden açıklamıştı siz ne iş arkadaş beş ay oldu hala bir iş yok sadece yıktıkların haricinde iş yapın görelim yeter bu kadar
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.