Gündem

Kamyoncularda, üye katılım bedeli 100 Bin TL oldu

03/07/2019 07:29

S.S Yığılca Damperli Kasalı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi olağan genel kurulu yapıldı. Yığılca Belediye toplantı salonunda yapılan olağan genel kurula kamyoncular katılım sağladı.

Kamyoncularda, üye katılım bedeli 100 Bin TL oldu

      Saygı duruşu ile başlayan genel kurulda 2018 yılı hesapları ibra edilerek onaylandı. Daha sonra kooperatifin 2019 yılı tahmini bütçesi ve çalışma raporu okunarak onaylandı. Kooperatife ait sıraların üye katılım bedellerinde güncelleme yapılarak 100 Bin TL'ye çıkarıldı.

  Kooperatif başkanı İsmail Savaş yaptığı açıklamada kamyoncuların haklarına sahip çıktıklarını belirterek, “İlçemizde yüze yakın kamyoncu esnafımız var. Yönetim kurulu olarak onların haklarını gözetmeye gayret gösteriyoruz. İlçemizde taşımacılık denince akla kooperatifimiz geliyor. İlçemize olan yatırımların artması sonucu önümüzdeki günlerde yoğun bir tempo ile çalışacağız. Bu kapsamda kooperatifimiz gün geçtikçe büyüyor. Büyüdükçe de iş potansiyelimiz artıyor. Genel kurulumuzun hayırlara vesile olmasını diliyorum. Kamyoncu esnafımız için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz”dedi.  

  4197 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.