Gündem

Başkan Çam, “Önceliğimiz Yaya Trafiği”

27/06/2019 09:56

Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, şehir için düzenlemelerine devam ediyor.

Başkan Çam, “Önceliğimiz Yaya Trafiği”

  Yığılca Belediyesi tarafından şehir içinde yaya ve araç trafiğini olumsuz etkileyecek yapılar kaldırıldı.

  Özellikle yaya kaldırımında bulunan Belediye binasının ve dükkanların merdivenlerinin sökülmesinin ardından kaldırım tekrar yayaların geçişine açıldı.

  Orhangazi cami, Merkez cami ve belediye binasının bulunduğu alana dubaların koyulması hem araç parkını önleyecek hem de yayaların rahat yürümelerini sağlayacak.

  Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Rasim Çam, “Göreve başladığımız andan itibaren önceliğimiz insan diyerek şehir içinde yayaların geçişini engelleyecek alanları kaldırdık. Bu kapsamda merkezin yanı sıra mahallelerimizde de çalışmalarımız devam ediyor. Vatandaşımızın istekleri ve taleplerini dinlenerek Belediye olarak ne yapabilirsek sorunları anında çözüyoruz. Halkımızda çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiriyor. Son olarak pazaryeri camii ve belediye binasının önünde yaptığımız duba çalışması ile vatandaşlarımızın kaldırımda yürümelerini kolaylaştırdık. İlçemizin en çok trafik akışının sağlandığı alana dubaları koyarak araç trafiği ve parkının olmamasına gayret gösterdik. Çalışmalarımız aralıksız devam edecek” dedi.

  4935 kez okundu.

  3 yorum yapılmış

  • ARSLAN YALÇIN 27/06/2019 00:16

   İnsan için yapılan her türlü hizmet mutlaka karşılığını görür. Kolaylıklar diliyorum.
     (Toplam 4 oy kullanıldı.)
  • melendereli27/06/2019 21:24

   başkanım dubalar okadar önemli degil.orhangazi camisinin önündeki agaçları neden kestiniz bunun hesabını verin...halk çok tepkili size.. peygamber efendimiz ne buyurmuş kıyamet günü dahi ağaç dikin .. siz hazır ağaçları kestirdiniz. kaç tane ağaç diktinde caminin bahcesine kestirdin başkanım ..???
     (Toplam 6 oy kullanıldı.)
  • Zeki04/07/2019 12:22

   Başkan ufak işlerle yani basit işlerle uğraşma büyük işler yatırımlar yap arkadaş dört ay oldu yıkmak dökmekten başka birşey yapmadın Yığılca hizmet bekliyor senden bir şeyler bekliyor siz ne yapıyorsunuz yok yetersiz falan filan siz daha iyisini yapacağım diye gelmedinizmi biz de size iyisini yap diye oy verdik koltukta oturmaya gelmedik icraat yapmaya geldin artık iş yapın
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.