Gündem

Çam, 'Önceliğimiz halkımızın memnuniyeti olacak'

23/05/2019 21:28

Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam ilçede yapılan çalışmaları anlattı. Geçtiğimiz hafta aşırı yağışlar sonrası ilçenin birçok noktasında meydana gelen su taşkınları ve heyelan bölgelerini yerinde inceleyen Belediye Başkanı Rasim Çam açıklamalarda bulundu. Temizlik çalışmaları sırasında ekiplerin başında bizzat bulunan Çam, “Daha iyi bir Yığılca'yı inşaa etmek için çalışacağız” dedi.

Çam, 'Önceliğimiz halkımızın memnuniyeti olacak'

      İlçede son günlerde gündemi meşgul eden belediye  binası önündeki kaldırımlar ve merdivenler ile araçların geçişini zorlaştıran havuzun kaldırılması ayrıca Ahmetçiler mahallesinde yol geçişini kapatan ahır ile ilgili açıklama yapan Çam, “Geçtiğimiz gün ilçemizde büyük zararlar oluşmasına neden olan aşırı yağışların geride bıraktığı izleri ortadan kaldırmak için tüm ekiplerimiz ile birlikte seferber olduk. Çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Ayrıca Belediye binamızın giriş merdiveni  ve alt katında bulunan işyerlerinin merdivenleri yaya güvenliğini tehlikeye sokan ve halkımızın kullanması gereken kaldırımı işgal ettiği için kaldırdık. Örnek olması için ilk olarak Belediye girişinden başladık. Bunun akabinde alt katımızda bulunan diğer işyerleri merdivenlerini kaldırmaya başladılar. Trafik güvenliğini tehlikeye atan süs havuzu ise halkımızın da isteği ile kaldırıldı. Ahmetçiler yolu üzerinde bulunan geçmiş yıllarda bir çok belediye başkanın kaldırmak isteyip te kaldıramadığı metruk ahırı da sahiplerinin rızası ile kaldırdık. İlçemizde daha elzem durumda bulunan metruk yapıların kaldırılması içinde çalışmalarımız devam ediyor. Bu tür yapıların özellikle öğretim kurumlarının yakınında bulunması öğrencilerimizi ve velilerimizi de tedirgin etmektedir. Bizlerde sosyal sorumluluk bilinci gereği üzerimize düşen görevi her zaman layıkıyla yerine getirmeye çalışacağız” dedi.   
  Henüz yeni yapılmasına rağmen şehir altyapı şebekesindeki sorunlar nedeni ile Jandarma karakolu yakınında çalışma yaptıklarını kaydeden Başkan Çam, “Orhangazi mahallemizde alt yapıdaki sorunlar nedeni ile rögar kapağının taşması sonucu evini alt yapı şebeke suyu basan vatandaşımızı ziyaret ederek gereken çalışmaların yapılacağını ve bundan sonra bu tür mağduriyetler yaşamayacaklarını belirterek kendilerini ziyaret ettik. Biz her zaman vatandaşımızın memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz” dedi. 

  5032 kez okundu.

  2 yorum yapılmış

  • Yığılcalı 23/05/2019 17:15

   Başkan iki ay oldu ne yapacaksın ne yapdın anlat bizde bilelim Muzaffer Başkan'ın yapdıklarını yıkmakla bu aralar meşgulsün artık icraat yap laf yapma yapacaklarını projelerini anlat şu ana kadar hiç bir şey yok sıfır gerçi bu yorumumu yayınlayacağnızı tahmin etmiyorum ama ben yinede yazayım istedim çünkü yığılca sizden iş beklediğini söyleyin istedim çünkü sizden önceki başkan çok çalışkandı
     (Toplam 10 oy kullanıldı.)
  • Mehmet06/06/2019 22:12

   Sabıkan iki buçuk ay oldu bu süre içinde yığılcaya çivi çakmadın çakılan çivileri söktün ya arkadaş sen yığılcaya hizmet etmeye gelmedinmi ne yapmaya geldin ya bir icraat yap Muzaffer Başkan gece gündüz çalışıyordu yığılcaya hizmet getiriyordu senin şu anda iki buçuk ay oldu tok yok biz yanlış yapdık seni sevdiğimiz için inşallah yayınlarsınız
     (Toplam 1 oy kullanıldı.)
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.