Gündem

Yedigöller gurup yolunda çalışmalar başladı

16/05/2019 12:01

Yığılca Entegre Devlet hastanesi önünden başlayarak Bekirler köyü sapağına kadar yapılacak olan yolda çalışmalar başladı.

Yedigöller gurup yolunda çalışmalar başladı

  Daha önce genişletme çalışması yapılan yolda asfalt dökümü için hazırlıklar hızlandırıldı.

  Yaklaşık 18 köye hitap eden Yedigöller gurup yolu özellikle Belediyenin içme suyu çalışmasının ardından kullanılamayacak hale gelmişti.

  İl Genel Meclisi üyesi Ramazan Muhterem Baltacı, eski İl Genel Meclisi üyesi Mustafa Şen, MHP İlçe başkanı İlhan Yalçın, bölgede çalışmaları yerinde incelediler.

  Mart ayında başlayan çalışmalar hava muhalefeti nedeni ile ertelenmişti. Bugün itibari ile çalışmaların tekrar başladığını ifade eden İl Genel Meclisi üyesi Ramazan Muhterem Baltacı, “Genişliği 6 metre olan yolumuz 1 metre daha genişletilecek. Hastanemizin bulunduğu bölgeden Bekirler köyü sapağına çalışmalar devam edecek. Kesinti kesinlikle olmayacak. Projeye ve şartnameye uygun yapımı konusunda yakın takipçisi olacağız” dedi.

  4856 kez okundu.

  3 yorum yapılmış

  • Halit vayis14/05/2019 21:13

   Bayramakadari yollarimiz asfaltlanir insallahhaydi kolay gele
     (Toplam 1 oy kullanıldı.)
  • AKV Cumhuriyet çalışanları 15/05/2019 11:47

   Emeği geçenleri tebrik ederiz. Bu bahsi geçen yolun bozukluğu en çok bizi rahatsız ediyordu.Taşımalı araçlar biraz rahatlayacak.Yalnız okulun bulunduğu kesime en az üç adet engel yapılması gerekir.Resmi işlemleri yapılmıştı.Okul ve mahallenin ihtiyacı var.Lütfen dikkat !!!!!!!!
  • İrfan Araç21/05/2019 16:37

   Kardeşim çalışmalar başladı diyorsunuz ama bir arpa boyu yol alamıyoruz Arabalarımız mahvoldu bırakın boş konuşmayı bitsin arkadaş şu yol sorunu
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.