Gündem

“Okur Yazar Buluşmaları” Sona Erdi

10/05/2019 12:20

Düzce'de,  gerçekleştirilen kültür ve sanat faaliyetlerine her türlü desteğin sağlanarak İlimizin sosyal, kültürel ve sanat yaşamını zenginleştirerek hareketlendirmek, milli ve manevi değerlerine bağlı, aynı zamanda okuma isteği ve kültürü gelişmiş bir neslin oluşması bağlamında Düzce Valiliği tarafından geçen yıl başlatılan “Okur Yazar Buluşmaları” kapsamında bu yıl 29 Nisan - 3 Mayıs tarihlerinde alanında uzman Türkiye'nin tanıdığı birçok ismi bir araya getiren programın ilki Düzce Kredi Yurtlar Kurumu konferans salonunda Yazar Hatice Kübra Tongar'ın “Pedagojik Eğitimde Bağırmayan Anneler” konulu söyleşisiyle  başlamıştı.

“Okur Yazar Buluşmaları” Sona Erdi

     Düzce KYK Konferans Salonunda çok sayıda Düzceli vatandaşımızın katılım sağladığı  Okur Yazar Buluşmalarının 2. gününde  Yazar, Terör ve Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar; “Devlet ve ordu yapısı bozulan ülkelerin bir daha toparlanamadığı gerçeğini vurgulayarak Ülkemizin ve ordumuzun kıymetinin çok iyi bilinip, sahip çıkılması gerektiği...” ifadeleriyle Düzcelilerle buluştu.

  "En değerli iş insana yatırım" inancından yola çıkarak hayat tecrübelerini okurlarına aktaran  Hayati İnanç  Okur Yazar Buluşmalarının 3. Gününde Düzcelilere seslendi.

  Okur Yazar Buluşmalarının 4. gününde Duvar kitabı hakkında söyleşi gerçekleştiren Yazar Deniz Ülke Arıboğan, küreselleşme, göç, siber dünya konularında okuyucularını bilgilendirdi.

   Organizasyonu Düzce Valiliği tarafından  gerçekleştirilen  Okur Yazar buluşmaları son gününde ise Yazar Yavuz Bahadıroğlu Düzceli okurları ile buluştu. Düzce KYK Konferans Salonunda düzenlenen konferansa çok sayıda vatandaşımız katıldı.

  2939 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.