Gündem

Zeynel Çamlı, “Algılara Kanmayın”

30/03/2019 18:23

Cumhuriyet Halk Partisi Yığılca Belediye Başkan adayı Zeynel Çamlı, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Zeynel Çamlı, “Algılara Kanmayın”

  Çamlı yaptığı açıklamada, “Seçimlerin bitmesine 2 gün kala bu açıklamayı yapmak zorunda kaldım. İlkeli ve dürüstlükten asla taviz vermedim. Hayatım boyunca hep dik duruş sergiledim. Hakkımızda yapılan yalan yanlış haberlere asla itibar etmeyin. Bizler siyaseti menfaat için çıkar için yapmadık yapmayacağız. Amacımız kişisel çıkarlar olmadı olmayacak. İtibarımı kolay kazanmadım. Çam sülalesinin özel bir evladı olarak hep dik duruş sergiledim. Ticaret hayatımda da itibarımı karalayacak hiçbir olaya izin vermedim. Siyaset hayatımda da izin vermedim. Bundan sonrada asla vermeyeceğim” dedi.

  Seçimlerin gelip geçici olduğunu belirten Çamlı, “ Seçimler kazanılır kaybedilir. Ama hep yüzyüze bakacağız. Hakkımızda dedikodu yapanları laf üretenleri algı yaratanları şiddetle kınıyorum. Onları saygıya davet ediyorum. Yaptığınız yanlışlar hem partimize, hem etrafıma, hem bana büyük zarar vermektedir.  Lütfen seçimleri kazanmak için algı ile değil, proje ile yürüyelim. Kazanan Yığılca olsun, Yığılcalılar olsun. Hiç kimsesin özel çıkarları için siyaset yapmadım yapmayacağım” dedi.

  3626 kez okundu.

  1 yorum yapılmış

  • Melendereli 30/03/2019 10:45

   Kemal seni kızaga cekecek sevmediği adamları yığılcaya getirdin.bünyamin bey yanında göremedik..rasim abinin elini öp sayende baskan olacak..
     (Toplam 4 oy kullanıldı.)
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.