Gündem

Muzaffer Yiğit, Projelerini Tanıttı

01/03/2019 17:03

Yığılca Belediye Başkanı ve belediye başkan adayı Muzaffer Yiğit projelerini tanıttı.

Muzaffer Yiğit, Projelerini Tanıttı

  Kızılay toplantı salonunda yapılan proje tanıtım toplantısına Düzce Ak Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Milletvekilleri Fahri Çakır, Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkan adayı Dr. Faruk Özlü, Ak Parti İlçe Başkanı Kerem Yalçıner, Belediye Başkanı ve adayı Muzaffer Yiğit, partiler ve vatandaşlar katıldı.

  Tanıtım toplantısında konuşan İlçe Başkanı Kerem Yalçıner, “Ak Parti Yığılca ilçesinin mimarıdır. 2014’de vaat ettiğimiz tüm projelerimizi yaptık, yapılamayan hiçbir proje yok. 39 köyü ve 4 mahallesine çakılan her çivi Ak Parti iktidarında yapıldı. Bunu inkar eden kendisini inkar eder. 2014 -2019 yılları arasında köy grup yollarına 61 kilometre sıcak asfalt attık. Yığılca’nın tarihinde böyle bir şey yok” ifadelerinde bulundu.

  Daha sonra kürsüye gelen Muzaffer Yiğit, bir avucu geçmeyecek diyerek yaptığı açıklamasında, “ Geçirdiğimiz 5 yıllık görev süresi içerisinde sizlere layık olmaya sizlerin güvenine sadık olmaya özen gösterdik, bu süre zarfında birçok projeye el attık, bütün vaatlerimizi bir avuç kişi yok saysa da gerçekleştirdik. Sokaklarda hararetle yüksek ses tonları ile konuşan siyasilere lütfen aldırmayın aldanmayın.” dedi.  Daha sonra ise projelerini tanıttı.

  65. dönem Bilim ve Sanayi Teknoloji bakanı ve Ak Parti Düzce Belediye Başkan adayı Dr. Faruk Özlü, Yığılca’da yapılan çalışmaları beğendiğini belirterek, “Proje tanıtım toplantıları yapıyoruz. Diğer partileri de bu yok. Çünkü proje yapma konusunda hiçbir parti Ak Parti’nin eline su dökemez. Siyaset proje ile yapılır. Fikir ile yapılır. Değerli arkadaşlar destek istiyoruz. Düzce için ne yapacak isek aynısını Yığılca içinde yapacağız” dedi.

  Düzce Milletvekili Fahri Çakır “ Yığılca’da kitap yazacak kadar Fahri Çakır’ın hatıraları var. Sizin mensubu olduğunuz destek verdiğiniz her zaman %80 oy verdiğiniz için buralara geldik. Ama yara büyük yama küçük. Dolayısı ile ne kadar köfte o kadar ekmek demiş ya Kayserili. Onun gibi bir şey. İmkanlar sınırlı talepler sınırsız. O nedenle AK Parti elinde geleni Düzce’ye ve ilçelerine 17 yıllık süreç içerisinde hizmeti akıtan parti. Mesajın gittiği yeri siz iyi biliyorsunuz. Bekara karı boşamak kolay olur derler. Yığılca biliyor kimi kimseyi. Şimdi belediye başkanı konuşuyor. Dil ne söylerse söylesin en son ağrıyan dişe gidermiş. Başkanın yarası var derdi var. Başkanın yaptıkları var yapacakları var. Biz destek olacağız. Keser döner sap döner gün gelir hesap döner. Geliyor adam sizden oy istiyor. Biz şöyleyiz böyleyiz. Bakın biz ittifak kurduk ama ülkenin bekası için kurduk. 31 mart seçimlerinde ittifak söz konusu değil. Biz Ak Parti olarak seçimlere, diğer partiler kendi adayları ile seçime giriyorlar. Size de diyorlar ki biz sizdeniz biz sizdeniz, oy devşirme derdine düşüyorlar.  Yığılcanın değerleri ile alay ediyorlar. İnsanları ihtiyaçları var. İhtiyaçlarını karşılarken karşılık bekleyenler. Kendisini zaman zaman Ak Partili sayan, zaman zaman Ak Partinin karşısında yer alan, sadece ak partinin başarısızlığı üzerine seçim için kullanan kötü niyetli kişiler var” dedi.    

  Milletvekili Ayşe Keşir “Ak Parti döneminde devlet ile millet barışmış ve kucaklaşmıştır. En önemli yaptığımız icraat budur. Muzaffer başkanı ilçe başkanlığı döneminden tanırım. Yapacaklarımızı değil biz yaptıklarımız söyleyerek oy istiyoruz.  İttifak olan iller var ama bura da centilmen bir rekabet var. Biz olumsuz konuşmayız, belden aşağı konuşmayız. Biz ancak be ancak vatandaşlarımıza yaptıklarımızı ve yapacaklarımız anlatırız. Biz adayımızın arkasında duracağız” dedi.

  Ak Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, “ Tüm teşkilatlarımız ile birlikte gece gündüz demeden çalışacağız. Alnımız açık Yığılca’da Düzce’de, bütün ilçelerde  Cumhurbaşkanımıza yakışır bir şekilde teşkilat için elimizden geleniz yapacağız. Bizim kapılarımız açık. Bu davaya gönül verenlerden Allah razı olsun” dedi.     

  Programında sonunda Belediye Meclis üyeleri ve İl Genel Meclis adayları tanıtımı yapıldı.

  Ardında Atatürk Mahallesinde bulunan seçim ofisine geçildi.

  2986 kez okundu.

  6 yorum yapılmış

  • Aksakallı 27/02/2019 16:15

   Acaba yapılan açıklamalar ve projelere bakıyorum sanki ben yigilca da yaşamıyorum gibi aaaaa bizim yigilca değişmiş te biz farkında degilmiyiz acaba yalandan kim olmuş at yalanı.... inananı derler ya ha işte ondan
     (Toplam 8 oy kullanıldı.)
  • Alpay Hanedan27/02/2019 18:16

   Son duyumlarım hiç iyi değil sondan bir önceki akşam yazacağım bu haberi yorumlama gereğini bile duymuyorum ilçe başkanı il encümeni belediye başkanının yaptıkları ortada yığılca bunlardann kurtulacak
     (Toplam 9 oy kullanıldı.)
  • Isyankarrrrrproje27/02/2019 21:50

   Projeleri neymis Ali ogluyla ceplerini dolduramamismi haraclar azmi gelmis...
     (Toplam 11 oy kullanıldı.)
  • A. G01/03/2019 15:25

   Ne de birikmiş ata sözü varmış. Yığılca eskiden daha güzeldi şuana göre memlekete özlem bile duymuyoruz artık. Bencede değişmeli başkan hatta hiç olmasa daha iyi varlığını hisseden kendi köyü başka varlığını hisseden yok. Millet başka yerde nasıl çalışmalar yapıyo kalk koltuğundanda git gör önce sen örnek olur belki.
     (Toplam 2 oy kullanıldı.)
  • Ak sevdalı01/03/2019 15:27

   Ilçe başkanı kerem yalçıner ücretli öğretmenlik yaparken beş parasız idi şimdi servet içinde yüzüyor. Nasıl elde etti bu mal varlığını.ali ağaoğlu ile belediye ile çevirdiği dolapları Açıklasın. ?
     (Toplam 8 oy kullanıldı.)
  • Gören Göz07/03/2019 21:35

   Ben size bir şey hatırlatmak istiyorum. Harmantepe mesire alanı yaptıran ihaleye çıkaran orman işletme müdürlüğü değil mi (www.ihalehaberi.net) Sen devletin kurumun yaptırdığı yeri nasıl sahip çıkabiliyorsun. eğer yaptırabiliyorsan tam belediyenin önünde caminin yanındaki insanların üstüne yıkılan yerleri yap. bir yıl arayla asfalt attırıyorsun bari adam gibi asfalt attır.(özel idarenin önüne yani ilçenin girişini düzeltir.) yada onu yapamıyorsun ilçende
     (Toplam 4 oy kullanıldı.)
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.