Gündem

Rasim Çam, Gurbettekileri Unutmadı

27/02/2019 11:30

MHP İlçe Başkanı İlhan Yalçın, Belediye Başkan adayı Rasim Çam, İl Genel Meclisi adayları Ramazan Muhterem Baltacı, Sabahattin Keskin ve Belediye meclis adayları ile birlikte Gebze ve Bolu çıkarması yaptılar.

Rasim Çam, Gurbettekileri Unutmadı

      MHP Yığılca Belediye Başkan Adayı Rasim Çam, Gebze ve Bolu'da yaşayan Yığılcalılar ile bir araya geldi. İlk olarak Gebze ve İzmit bölgesinde yaşayan Yığılcalıları ziyaret eden MHP Belediye Başkan adayı Rasim Çam, burada halk tarafından sıcak karşılandı. 
  Çam'ın daha sonraki programı ise Bolu'ya oldu. Bolu Yığılcalılar Derneğini ziyaret eden Çam, burada da Yığılcalılar ile bir araya geldi.
  Belediye Başkan adayı Rasim Çam ziyaretler sırasında yaptığı konuşmasında, “Yığılca'da gördüğümüz ilgiyi gurbetçi hemşerilerimizden de görmek bizleri onurlandırdı. Öncelikle dernek başkanlarım olmak üzere tüm Yığılcalı hemşehrilerimize şükranlarımı sunarım. Her ne kadar Yığılca'da yaşamıyor olsanız da ilçemizi yakından takip ettiğinizin bilinci içerisindeyim.  Gurbette yaşayan değerli Yığılcalı kardeşlerim. Yığılca'nın artık kabuğunun kırılma vakti geldi. Bizler yapılmayanları yapmak, mevcut projeleri devam ettirmek üzere buradayız. Sizlerden aldığımız destek ile Yığılca'mızı daha ileriye taşıyacağımızdan şüpheniz olmasın. ” dedi.
  Dernek başkanları ise ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek gereken desteğin verileceğini belirttiler.  

  1 yorum yapılmış

  • Başkan 27/02/2019 16:39

   Başkan dediğim böyle olur mevcut başkan ın böyle bir yüzü yok yok ki nasıl karşılık bulacağını bildiği için biz gurbetçilerin karşısına çıkamaz çıkmaya da hakkı ve haddi de değil nokta..
     (Toplam 1 oy kullanıldı.)
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.