Gündem

MHP’ye Köylerde İlgi Büyük

23/02/2019 19:58

Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclisi adaylarının belli olmasının ardından adaylar köy gezilerine başladı.

MHP’ye Köylerde İlgi Büyük

  Bu kapsamda Hacılar ve Yağcılar köylerini ziyaret eden MHP İlçe başkanı İlhan Yalçın, İl Genel Meclisi adayı Ramazan Muhterem Baltacı, İl Genel Meclisi adayı Sabahattin Keskin ve partililere büyük ilgi gösterildi.

  İl Genel Meclis Üyeleri köy ziyaretlerinde sorunlarını dinleyerek gerçekleştirecekleri projeleri paylaştılar.

  Gidilmedik köy sıkılmadık el bırakmayacağız sloganı ile yola çıkan Milliyetçi hareket partisi adayları mahalle ve köy gezilerine aralık vermeden devam ediyor.

  Bu kapsamda 39 köy ile beraber ilçenin 4 mahallesini de ziyaret edeceklerini belirten adaylar “durmaksızın bu yolda görmedik elini sıkmadık hemşehrimizi bırakmayacağız” dediler.

  MHP İlçe başkanı İlhan Yalçın, “adaylarımızın her ikisi de İlçemizin sevilen sayılan esnaflarından köylülerimizi tanıyor ve sıkıntıların biliyorlar. Allah’ın izni ile sizlerin de desteği ile seçilirlerse hizmet konusunda tüm eksiklikleri gidereceklerine inanıyorum” dedi.

   İl Genel Meclisi adayı Ramazan Muhterem Baltacı ise, “köylerimizin sorunlarını sıkıntılarını biliyoruz. Allah nasip kısmet ederse 31 Mart tarihinde bu görevli devralmamızın hemen ardından tüm köylerimiz ile geniş kapsamlı bir çalışma grubu oluşturup köylerimiz ile ilgili bir çok sıkıntıyı gidereceğimize inanıyorum” dedi.

  İl Genel Meclisi adayı Sabahattin Keskin, “Rabbim inşallah çıkmış olduğumuz bu yolda bizi utandırmaz, rabbim hepimize güç verir tabi bu sizin desteğiniz ile de olacak, Yığılca’mızın ve köylerimizin büyük sorunları var Allah’ın izne ile bu sorunların üstesinden geleceğimize inanıyorum” dedi.

  4998 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.