Gündem

MHP’den Gövde Gösterisi

15/02/2019 17:12

Milliyetçi Hareket Partisi esnaf ve halk toplantısına yoğun ilgi.

MHP’den Gövde Gösterisi

  Atatürk Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde bulunan seçim ofisinde açılışına, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, MYK üyesi Bahadır Alperen, İlçe başkanı İlhan Yalçın, Belediye Başkan adayı Rasim Çam, Yığılca Ülkü Ocakları başkanı Ertuğrul Sayın, İGM adayları, Belediye Meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

  Yığılca girişinde sanayi esnafını ziyaret eden partililer seçim ofisine geçti.

  İlk olarak konuşma yapan MYK üyesi Bahadır Alperen, “Ülkücü Milliyetçi hareketin mensupları olarak Düzce’de, Yığılca’da Cumhur ittifakı kapsamında çalışmalar yapıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin mimarı olduğu Cumhur ittifakını çok önemsiyoruz. Bizler yerel yönetimlerde, üretken belediyeciliği getireceğimize inanıyor ve söz veriyoruz. Rasim bey çok kıymetli ülküdaşımız, abimiz sevilen bir siyasetçi, biz beka meselesi olarak gördüğümüz 31 Mart seçimlerinde kendimize düşen vazifeyi yapacağız. Cumhur ittifakı kapsamında bu ruha sadık kalarak çalışacağız ancak biz bu kadar iyi niyetli iken kötü niyetli art niyetli cenahlara da izin vermeyeceğiz biz daha iyisini yapmak için buradayız. Biz Milliyetçi Hareket Partisinin üretken belediyeciliğini Yığılca’ya göstermek için buradayız. Rasim başkanın çok somut projeleri var. Ben Yığılca’ya ilk defa geldim yolu gördüm. Çimento fabrikasına Nisan’da işçi alacağım demek hakkaniyete yakışır mı. Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak 31 Mart seçimlerinde galip çıktığımızda herhangi bir boş vaade, herhangi sömürüye başvurmayacağız. Yedigöller çok yakın mesafede buraya. Yılda 3.5 Milyon insan geliyor. Peki neden buradan geçmiyor. Bu insanlar buradan geçse iyi olmaz mı. Şimdiye kadar neden kimsenin aklına gelmedi. Madem bir sıkıntı vardı neden çözüm bulunmadı. Yığılcalı halkımız yerel belediyecilikten memnun değilse, 31 Mart bir şanstır. Rasim Çam bir şanstır. Bu şansı değerlendirmek lazım. Biz Yığılca’ya tekrar geleceğiz. Hakkımızı yedirmeyeceğiz. Hukuk çerçevesi içerisinde hakkımızı arayacağız. 1 Nisan günü Allah nasip ederse ben Rasim Çam’ı belediyede ziyaret edeceğim. ” dedi.

  Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ise yaptığı konuşmada Cumhur ittifakına değinerek, “ Yığılca’da belediye başkanımız Rasim Çamdır. Ama inanın Milliyetçi Hareket Partisinin bu ilçede birden çok gizli kahramanları var. Onları biz biliyoruz. Her zamanda onların yanında olacağız bunu da kendilerinin bilmesini istiyorum. Yığılca’nın ayağa kalması lazım dedik ve bu konuda gereken çalışmaları yaptık.  Cumhur ittifakı yok diyorlar. Bunu diyenler kamera karşısına çıksın desinler bakalım ne oluyor. Bakalım aday olabiliyor mu Yığılca’da bunu göreceğiz. Cumhur ittifakı vardır. Milliyetçi hareket partisi de bu cumhur ittifakının ortağıdır mimarıdır. Seçimlerden sonra hangi siyasi parti seçilirse seçilsin bu AK Parti olsun, Milliyetçi hareket partisi olsun Cumhur ittifakından aynı şekilde istifade edeceklerdir. Cumhur ittifakı vardır ve Yığılca’da bu cumhur ittifakını seçmeni ile yapacaktır. İki liderimiz insanlara bir seçenek sundu. Ne dediler. Burada mevcut belediye başkanı var. Bundan memnun musunuz. Memnunsanız insanlar zaten gerekeni yapacak. Değilseniz adres Milliyetçi hareket partisi” dedi.

  Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Rasim ise, her zaman doğruluktan yana olacaklarını ifade ederek, “Bizim hayatımızda yalan, iftira ve kötülük yoktur. Küsmeyeceğiz darılmayacağız.  Kimseye yan gözle bakmayacağız. Hele hele siyasi baskı hiç olmayacak. Belediyecilik anlamında 25 yıllık bir geçmişim var. Projelerimizi arkadaşlarımız ile birlikte ince eleyip sık dokuduk. İnsanlara ve insanlığa değecek projelerimiz var. Bizlerden desteğini esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyorum. İnsanlara ilçede tehdit, şantajla oy devşirme politikası izliyorlar. Ama biz böyle olmayacağız. Biz ev ev  kapı kapı gezerek vatandaşlarımızın gönlüne gireceğiz.  Belediye meclis üyesi arkadaşlarımızı özenle seçtik. Kömürdü makarnaydı insanlar artık aldatılmasın. Kimseye bugüne kadar yalan söylemedim. Hep doğruluktan yana oldum” dedi.

  İlçe başkanı İlhan Yalçın ise, tehdit ve baskılara boyun eğmeyeceklerini ifade ederek, “Allah’ın izni ile sağlam ve güzel kadro ile yola çıktık. Kazanan Yığılca olacak. Genel başkanımız Devlet Bahçeli’yi ziyaret ettim. Sayın başkanımız Yığılca’ya gelecek. Başkanımızın Yığılca’ya gelme sözünü size ben veriyorum. Öyle bir senaryo çizmeye çalışıyorlar ki biz MHP’yi nasıl dağıtırız diye. Ya kardeşim dağıtamazsınız. 50 yıl geçmişi olan bir partiyi yıpratamazsınız. Bu dava ülkü ocağında başlar musalla taşında biter. Boşuna kendinizi yormayın. Bizim belediye başkanımız kazansa da kazanmasa da burada olacak. Ama siz nerede olacaksınız. Tehditlere kimse boyun eğmesin biz yanınızdayız. Biz buradayız” dedi.

  4774 kez okundu.

  4 yorum yapılmış

  • Bayram şahin 15/02/2019 19:09

   Allah yardımcınız olsun. İnsAllah beledıye Başkanlığını elınıze alırsınız.
     (Toplam 8 oy kullanıldı.)
  • Ata.....15/02/2019 20:44

   Yığılca da bu kadar ülkü davasına gönül verdiyse artık önünüzde kimse duramaz ...selam ve muhabbetle sayın Çam
     (Toplam 9 oy kullanıldı.)
  • Yığılcalı17/02/2019 23:41

   Bizim Muzaffer Yiğit'imiz varken bunlara kimse dönüp bakmaz. Yığılca'da esnaflar bir olmuşsunuz halka ayar vermeye çalışıyorsunuz. Yapılan hizmetleri gözünüz görmüyor bari gönlünüz görsün. Daha bir ay öncesine kadar ak parti diyordunuz. Ne ara MHP li oldunuz.
     (Toplam 5 oy kullanıldı.)
  • Ak sevdalı19/02/2019 14:42

   Kardesım ak parti teskilatı yığılcamıza yakısmıyor adamlar sabah baska kahvede aksam başka kahvede al kızı ver papazı demkten halka tepeden bakmaktan baska bışey yaptıkları yok hele ilçe baskanı selam vermez almaz . Uzuluyorum guzel yıgılcamız bunlara mı kaldı.
     (Toplam 7 oy kullanıldı.)
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.