Gündem

MHP’nin İGM Adayları Belli Oldu

12/02/2019 08:46

Milliyetçi Hareket Partisi Yığılca İl Genel Meclisi encümen adayları belli oldu.  Yığılca Belediye Başkan adayı Rasim Çam ile birlikte 31 Mart yerel seçimlerinde yarışacak isimler netleşti.

MHP’nin İGM Adayları Belli Oldu

  Buna göre MHP’nin 1. Sıra İGM Adayı Ramazan Muhterem Baltacı, 2. Sıra adayı ise Sebahattin Keskin olarak açıklandı.

  İGM Encümen adayı Ramazan Muhterem Baltacı, Yığılca'da halkın kendilerine verilen görevin farkında olduklarını belirterek sorunlarının çözümü için önerilerini daha gür bir sesle dile getireceklerini kaydetti.

  Baltacı, "Şuan ülkemizde yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyoruz. İlçemizde ki sıkıntıların ve sorunların farkındayız. Genel anlamda memleketimize gelen kaynağı adil ve eşit bir şekilde vatandaşımıza sunacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Ayrıca korku siyaseti ile hükmedip  makamlarının verdiği güç ile bu necip milletin üstünde baskı kurmaya çalışan kim olursa olsun karşısında durup haklının yanında duracağımı belirtirim. Milliyetçi bir bakış açısıyla, milli ve manevi değerlerimizi koruyarak, ahlaksal yapımızı da muhafaza ederek, kültürel birikimimizle, yeniliğe açık ama geleneksel yaşam biçimimizle siz değerli hemşerilerimizin desteği ile devam edeceğiz" dedi.

  İGM Encümen adayı Sebahattin Keskin ise, Yığılca’nın kalkınması ve gelişmesi anlamında gerekeni yapacaklarını ifade ederek, “İlçemizin kalkınması, gelişmesi ve ekonomik anlamda hareketliliği, köylerimizin sorunları ve turizm anlamında ciddi yatırımlar yapılması açısından elimizden geleni yapacağız. Kimseyi kayırmadan, düzgün siyaset yaparak özellikli adil ve eşit paylaşımın yanında olacağız. Bir kişiye değil topluma hizmet edeceğiz. Sen ben değil biz olacağız. İlçemiz için var gücümüz ile çalışacağız” dedi.  

  5 yorum yapılmış

  • Huseyin kocabas12/02/2019 13:12

   Allah yolunuzu acik etsin sizlere basarilar dilerim
     (Toplam 3 oy kullanıldı.)
  • Ali Akbaş12/02/2019 14:22

   Yolunuz açık olsun. Çıkmış oldugunuz yolculukta başarılar diliyorum.
     (Toplam 5 oy kullanıldı.)
  • Gölge14/02/2019 01:34

   Ah!!! Yığılca gün gelecek seni dünya tanıyacak ve seni dünyaya tanıtan ben olcağım bekle güzel memleketim az kaldı.♡♡♡
     (Toplam 2 oy kullanıldı.)
  • Gölge14/02/2019 01:38

   “Sular Hep Aktı Geçti, Kurudu Vakti Geçti, Nice Han Nice Sultan, Tahtı Bıraktı Geçti, Dünya Bir Penceredir, Her Gelen Baktı Geçti...” Demiş yunus emre. Makam ve mevkiler geçici gönüller yapın.
     (Toplam 6 oy kullanıldı.)
  • alpay hanedan15/02/2019 19:46

   ENDAMINIZI SAKLAYIN KISKANANLAR VAR ÜLKÜCÜ HAREKET ENGELLENEMEZ BAŞARILAR DİLERİM
     (Toplam 6 oy kullanıldı.)
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.