Gündem

Kırık köyü derneğinde bir araya geldiler

06/02/2019 11:20

Kırık köyü kalkındırma ve gençlik derneği olağan gelen kurulu Düzce'de yapıldı.

Kırık köyü derneğinde bir araya geldiler

        Genel kurula Düzce Belediye başkan adayı Erdoğan Bıkyık ile il teşkilatı ve Yığılca Belediye Başkan Aday Rasim Çam ile ilçe teşkilatı katıldı. Dernek tarafından siyasilere büyük ilgi oluştu. Yığılca MHP İGM aday adayı Sabahattin Keskin, Sabri Arıkan'ın yazdığı Yığılca şiirini okudu ve büyük beğeni aldı.
  Kendini tanıtarak konuşmasına başlayan MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, “ Düzce Belediyesinin borcuna sahip çıkacağız. Borcu bilerek göreve talip olduk. Yapılmayacak proje açıklayacak olanlara nazaran bizler yapılabilecek projelerin sunumunu yaptık. Düzce'de var olan otopark ve trafik sorunu çözeceğiz. Bayanlara yönelik olarak evde iş olmak üzere birçok alanda projeleri hayata sokacağız. Düzce'de çok büyük sevgi eksikliği var. İnsanlarda bezginlik var. Düzce'yi Düzceliler ile birlikte yöneteceğiz” şeklinde konuştu.
  Düzce'nin 1Nisan'a hazır olduğunu vurgulayan MYK Üyesi Abdullah Bahadır Alperen de, “ Düzce'de MHP'ye karşı ciddi bir teveccüh olduğunu görebiliyorum. 31 Mart'ta Düzceliler MHP'ye 3 nedenden dolayı oy verecektir. Bunlardan bir tanesi Ülkücü Harekete gönül vermiş, MHP'nin kendi seçmeni, ikincisi Erdoğan Bıyık'ın kendi ismine oy verecekler ve üçüncüsü ise 16 yıldır Düzce'yi yönetemeyen partiye ders vermek için oy verecekler. 1 Nisan'da sizleri Belediye'de yapacağımız Bayramlaşmaya davet ediyorum” şeklinde konuştu.

  3173 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.