Gündem

MHP’de coşkulu tanıtım

21/01/2019 08:02

MHP Düzce Teşkilatı 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesinde Düzce il merkez, 7 ilçe ve 2 belde belediye başkan adaylarının tanıtımını 18 Temmuz Kapalı Spor Salonu’nda yaptı.

MHP’de coşkulu tanıtım

  Yığılca Belediye Başkan adayı Rasim Çam ile birlikte 8 aday daha sahnede yer aldı.

  Tanıtım toplantısında MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, ve İl Başkanı İlhami Caboğlu, seçimlere ilişkin önemli mesajlar verdi.

  Vatandaşların hınca hınç doldurduğu 18 Temmuz kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen tanıtım toplantısında salon MHP Bayrakları ve balonlarla donatıldı. Tanıtım toplantısına, MHP Genel Merkez MYK Üyesi Bahadır Alperen, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Bolu ve Sakarya il yönetimleri de katıldı. Coşkulu kalabalığın tezahüratları eşliğinde kürsü konuşmalarına geçildi.

  MHP Genel Merkez MYK Üyesi Bahadır Alperen, “Cumhur ittifakını çok önemli Sayın Genel Başkanımız olduğu üzere cumhur ittifakı milletimizi devletimizin refahı için önemlidir. Düzce’den güzel haberler bekliyor. Erdoğan Bıyık ve diğer ilçe başkanlarımız Allah nasip ederse 1 Nisan günü Düzce’yi belediyecilikle tanıştıracaktır. Yaşlısından gencine tüm sevenlere ulaşacağız. MHP olarak biz yapacaklarımızı projelerimizle anlatacağız. Düzce’nin belediye anlamında yıllardır kaybettiklerini nasıl yapılandıracağımızı göstereceğiz. Cumhur ittifakına katılarak siyasetimizi Düzce’de yapalım ve Allah nasip ederse başarıyla ayrılalım” dedi.

  MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ise, “Bizim meclisteki temsiliyetimizden memnunsanız, belediye başkan adaylarına destek verin” çağrısı yaptı.

  Yılmaz, “Cumhur ittifakı içerisinde Milliyetçi Hareket Partisi’ni zaferle çıkaralım. İnşallah seçimlerde MHP kadrolarına değer verilecektir ve MHP kadroları bu seçimleri en iyi şekilde atlatacaktır. Buradan tekrardan Gölyaka’ya, Cumayeri’ne, Yığılca’ya, Akçakoca’ya, Kaynaşlı’ya, Beyköy’e, Boğaziçi’ne teşekkür ediyorum. Belediyede inşallah mecliste biz sizi nasıl temsil ediyorsak bizim temsiliyetimizden memnunsanız, belediye başkanlarının da seçimleri alması için elinizden gelen gayreti gösterin. Ayağınızdan çamur eksik olmasın. Sırtınızdan ter eksik olmasın. 31 Mart seçimlerini Allah’ın izniyle hepimiz bu seçimlerde elimizden gelen gayreti gösterelim diyorum. Hepinizi Allaha emanet ediyorum. Sağ olun var olun Allaha emanet olun”dedi.

  MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ise, “Biz göreve geldiğimiz gün sayın vekilimizle sahada çok titiz çalışmalar yaptık. Bu çalışmalar neticesinde gittiğimiz her yerde sayın vekilim dedi ki, bir gün hepimiz elimiz, gözümüz, kulağımız olacağız. Düzce iyi şekilde, eli, kulağı olduk mu? Evet. 24 Haziran seçimlerinde bizi şereflendiren Sadık ağabeyimiz burada. Kendisine ayrı teşekkür ediyorum bize kol kanat geldi. Bizim her zaman yanımızda olduğunu söyledi. Düzce’nin eli ayağı olduk. Hakkınızı yedirmeyiz. Düzce dedi ki artık, MHP’ye bu dönem ilham verdik.”dedi.

  Yığılca Belediye Başkan adayı Rasim Çam, “Projelerimiz hayata geçirmek hiç zor değil. Düzce’mizin evladı var. Ümit Yılmaz’ımız var. Yıllardır Düzce’nin sesini duyuramayanların yaptığını yaptı. Artık Düzce’nin sesi duyuluyor. Mecliste Düzce’nin yanında Yığılca’da konuşuluyor. Göğsümüz kabarıyor. Kent destekli projeler için gerekirse Çankayada gerekirse Dikmen kapısında yatacağım bu projeleri Yığılca’ya kazandırmak için elimizden geleni yapacağım” dedi.

  Ayrıca Rasim Çam projeleri ile ilgilide bir sunum yaptı.

  Sahneye 7 ilçe ve 2 belde belediye başkan adayı davet edildi. Yığılca Belediye Başkan Adayı Rasim Çam, Cumayeri Belediye Başkan Adayı Mustafa Koloğlu, Gümüşova Belediye Başkan Adayı Muharrem Tozan, Çilimli Belediye Başkan Aday Ömer Demirtaş, Gölyaka Belediye Başkan Adayı, Murat Altundal, Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz, , Boğazçiçi Belediye Başkan Adayı İlyas Danış ve Beyköy Belediye Başkan Adayı Mustafa Demirci, “Düzce için el ele” sloganı ile kamuoyuna tanıtıldı. Son olarak kürsüye, MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık çağrıldı. Bıyık sahneye, “Yeşil düzce diyecek”, “Trafik sorununu çözecek” sloganları ile sahneye çıktı.

  MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın program sonundaki konuşmasında ise, sandıkları terk etmeyin, uyarısı vardı. Yılmaz, şöyle konuştu: “31 Mart seçim sonuçları resmileşene kadar sakın sahayı, adayı yalnız bırakmıyorsunuz. Son ana kadar resmi sonuçlar açıklanana kadar sandıklarınıza, oylarınıza sahip çıkıyorsunuz. Sakın rehavete kapılmayın. Sizden bunu istiyorum. Yoksa başarıya ulaşmamız mümkün değil. Adayımızın, sandığımızın, seçmenimizin yanında olacağız.” Program adaylar ve partililerin davul zurna eşliğinde toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi

   

   

  3954 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.