Gündem

Günümüz Kutlu Olsun

11/01/2019 07:45

Alkan Medya Grup ailesi olarak 30 yıllık gazetecilik mesleğimizin günü bugün.

Günümüz Kutlu Olsun

  Bizleri başta ziyaret ederek günümüzü kutlayan, arayan, mesaj atan, sosyal medya üzerinden kutlama mesajları gönderen tüm okurlarımıza, atanmış ve seçilmişlere teşekkür ederiz. Bugün 10 Ocak çalışan gazeteciler günü. Yani bizim günümüz. Yığılca’da 10 yıldır bir fiil ara vermeden, yorulmadan, pes etmeden, her gün üzerine bir yenilik daha ekleyerek ilçenin kalkınması gelişmesi yönünde yaptığımız mesaimiz devam ediyor, devam edecek.

  10 Ocak çalışan gazeteciler günü münasebeti ile bizleri ziyaret ederek onurlandıran, CHP Yığılca Belediye başkan adayı Zeynel Çamlı, Ak Parti Belediye Başkan aday adayı Fikret Çıracı, Ak Parti Belediye Başkan aday adayı Fahri Altınkayık, MHP Belediye Başkan adayı Rasim Çam, Atatürk Mahallesi muhtar adayı Serkan Maradit, Ziraat odası yönetim kurulu üyesi Nizamettin Kalaycı, esnaflarımız, okurlarımız ve Yığılca dışında bulunan değerli takipçilerimize, Avrupa Parlamenterler Birliği Genel Merkez Teşkilatlanma Başkan Yardımcısı ve AK Parti yurtdışı SKM Teşkilatlanma komisyonu üyesi Halil Demir’e, bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Düzce Valimiz Dr. Zülkif Dağlı'ya, Alkan Medya grup ailesi olarak bu günümüzü kutladıkları için teşekkür ederiz.

  Bizler, gecesini gündüzüne katarak halkın doğru haber alması yönünde var gücümüzle çalışan, yeri geldiğinde baş tacı, yeri geldiğinde en sevilmeyen kişileriz. Amacımız halkı doğru bilgilendirmek. Kimsenin çıkarına yönelik haber yapmadığımız için bazıları pek sevmez bizi. Ama biz haklıdan yana halkın her zaman yanında olan gazetecileriz.

  Düzce Gazeteciler Cemiyeti başkanı Erol Tayhan’ın da dediği gibi, “bayram değil, gazeteciler için mesleki anlamda bir dayanışma günü.  Bizi tanıyın bizi daha iyi anlarsınız, 31 Mart’tan sonra bu çok daha güç olabilir. Bizim, ‘bizi anlayan atanmış ve seçilmişlere ihtiyacımız var”.

  Herşeye rağmen geride bıraktığımız Yığılca’da 10 yılımız, Bolu ve Düzce’de ise geçirilen toplam 30 yıllık meslek hayatımızda bizleri yalnız bırakmayan tüm okurlarımıza sonsuz teşekkür ederiz…

  Bizler hep doğrunun yanında sizlere anında en iyi haberi vermeye gayret göstereceğiz.  

  4409 kez okundu.

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.