Gündem

Yığılca Yolu 6 Temmuzda İhalede

14/06/2011 09:31
Yığılca Yolu 6 Temmuzda İhalede

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 7 Mayıs'ta Yığılca'ya gelmişti. Bu kapsamda Yığılcalılara verilen yol sözü için düğmeye basıldı. Karayolları yolun yapımı için 6 Temmuz'da ihaleye çıkacak.

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 7 Mayıs'ta verdiği yol sözü için düğmeye basıldı.Karayolları yolun yapımı için 6 Temmuz'da ihaleye çıkacak. Konu ile geçtiğimiz hafta açıklamalarda bulunan eski Ak Parti Düzce Milletvekili Metin Kaşıkoğlu, yolun yapımı için gerekli çalışmaların başlatıldığını ve Yığılca Düzce karayolunun yapımı için ihaleye çıkılacağı müjdesini verdi. Kaşıkoğlu Yığılca Düzce ve Yığılca Alaplı yolunun bir yapılacağını belirterek, Yığılca ilçesinin bu sayede çıkmaz sokak olmaktan kurtarılacağını açıkladı.

  7284 kez okundu.

  2 yorum yapılmış

  • murat BALYEMEZ14/06/2011 15:52

   Yığılca halkının kararları boşa gitmiyo arkadaşlar bazı haberlere boş boş yorum yazan arkadaşlarıma gelsin bu yorumum herkes birgün gelir hak ettiği hakkı alır.. saygılarrr
  • recep öztürk25/06/2011 12:04

   inşaallah yeşil kentin yol sorunu da giderilirse, artık yığılca da yeşilin ve tabiatın manzarasının görüleceği turistik bir kentler arasında yerini gecikmeli de olsa alacaktır. temennimizdir.
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.