Gündem

KESKİN, "SAADET YÜKSELİYOR"

15/03/2014 09:49

  Saadet Partisi Yığılca Belediye Başkan Adayı Sebahattin Keskin seçim gezilerine devam ediyor. Keskin, merkezdeki esnafları ziyaret etti. Merkezdeki kahvehaneleri dolaşan keskin, halka projelerini anlatıyor ve hayata geçirebilmek için destek istiyor. Başkan adayı Keskin, "Yığılca'da faaliyete geçirmek istediğimiz çok sayıda projelerimiz var. Halktan destek bekliyoruz. Çalışmalarımız sonuç veriyor ve Yığılca'nın kabuğu kırılacak diyoruz" dedi. Ayrıca Keskin, "Gençlerimizin işsizlik dolayısıyla dışarıya sürekli göç vermesi bizleri üzüyor. Bunun için Yığılca'yı kendilerine dert edinen bizim gibi insanlara güç vermeniz gerekiyor. İşsizlik Yığılca'da bitecek" dedi. Saadet Partisi olarak Yığılca'da yükselişin devam ettiğinin altını çizen Keskin, "Partimize ilgi ve alaka büyük. Halkımızın da desteği ile Yığılca'da sorun kalmayacak" dedi.

  8800 kez okundu.

  5 yorum yapılmış

  • hasan15/03/2014 22:39

   ağzına sağlık başkanım yolun açık olsun sen değil yığılca kazanacak
  • XLARGE16/03/2014 12:07

   Sebahattin;Doğru, sözü özü bir ol, göründüğün gibi ol.Bildiğin kadar konuş kafi.Takdir halkın.Yapamayacağını, bilmediğini, görmediğini, hayal etmediğini vaat etmiyorsun.Bu gün yerini bulmazsa yarın yerini bulacaktır.Bilhassa Akparti adayı ve teşkilatı gibi bu gün söylediğini yarın unutuyorsan, yapamayacağını vaat ediyorsan, cemaatci ve paralelci olupta şimdi onlara hakaret ediyorsan, göz göre göre partine ihanet edipte başkalarını ihanetle suçluyorsan Allah kimseyi bunların durumuna düşürmesin..
  • HOROZCU16/03/2014 22:02

   Seçim zamanı geldi geçim zamanı geldi sebahattinbey.Sende bir hareket yok.Ahmetçiler ve incirler bekliyor.Muzafferden Allah razı olsun.Yeni yeni Bünyaminde başladı, Mustafa da başlamaya yakın.Savaştan son dakika atağı bekliyoruz.Senide bekleriz...Bizleri unutma.
  • Seçmen17/03/2014 23:35

   Sebahattin be başarılar dileri fakat boşa kürek çekiyorsun.imkansızzz
  • İNCİRLER18/03/2014 00:28

   Muzaffer taze bitmiş.Posası kaldı.Diğer adayları bekliyoruz.
  Yorum yazın
  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.